Statybinės medžiagos

Geriausiomis kainomis iš viso pasaulio.

Dirbdami su partneriais iš viso pasaulio užtikriname
kokybę už itin geras kainas.

UAB „Grindų Bazė “ siūlo platų vidaus, lauko, grindų ir sienų plytelių asortimentą. Didelį pasirinkimą kitų statybinių medžiagų: laminatas, klinkerio plytelės, eco cluster akmens panelės, santechnika voniai.

„Grindų Bazė“ visada orientuojasi į kokybiškas medžiagas, sukauptas žinias ir gerą patirtį. Mums svarbiausia - užsitarnauti klientų ir partnerių pasitikėjimą, nesiekiame greito pelno. Orientuojamės į rinką, atkreipiame dėmesį į savo klientus ir jų poreikius: klausome, stebime ir mokomės, plečiame pasaulėžiūrą. Kiekvieną dieną analizuojame rinką, bei jos pokyčius.

„ Grindų Bazės“ klientai gali pradėti pirkti ne tik parduotuvėse, bet ir internetu. Aktyviai plėtojame elektroninę komerciją - sudarome galimybes apžiūrėti ir pasirinkti prekes neišeinant iš namų.

Plytelės iki namų

Nuo plytelių, bei kitų statybinių medžiagų užsakymo patvirtinimo iki pristatymo iki namų užtrunkame vos 1-3 darbo dienas. Beje, pristatome po visą Lietuvą.

E-parduotuvė

Mūsų profesionalūs vadybininkai suteiks Jums visą dominančią informaciją taupydami Jūsų laiką ieškant plytelių, bei kitų statybinių medžiagų. Beje, užsakytas medžiagas galime pristatyti tiesiai iki namų.

Kaina ir kokybė

Plytelių, bei kitų statybinių medžiagų, konkurencinga, prieinama kaina ir puiki kokybė - mūsų rūpestis. Beje, mūsų statybinės medžiagos atitinka visus taikomus ES sertifikavimo reikalavimus.

Parduotuvė

Visą turimų plytelių ir kitų statybinių medžiagų asortimentą rasite mūsų parduotuvėje Vilniuje adresu Eišiškių pl. 36, C korpusas. Beje, visus nurodytus modelius ir kiekius turime vietoje.

Ačiū labai už plyteles ir laminatą. Esame labai patenkinti, greitas ir malonus aptarnavimas.

Edgaras Vinonis

Idealus kainos ir kokybės santykis. Ačiū už puikias plyteles ir greitą pristatymą :))

Mindaugas Goberis

Pirkome klinkerio plyteles, labai patenkinti ir rekomendavome savo kaimynams.

Erika Burienė

Susisiekite su mumis

Atvykdami į parduotuvę Vilniuje, Eišiškių pl. 36, C korpusas, paskambindami duotais kontaktais arba užpildydami susisiekimo formą.

Telefonu: +37066428378

Eišiškių pl. 36, C korpusas, Vilnius

Parašykite mums žinutę ir mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.
To Top