0

Gamtos įkvėptos vertybės skatina saugoti aplinką, kuriant ekologiškus produktus. Eco cluster akmens  produktai yra „žali“ produktai, daugiau negu 80 % sudaryti iš perdirbtos žaliavos. Tai dekoratyvinio betono sistema, susidedanti iš įvairiausių itin šiuolaikiškų produktų, vadinamų eco cluster akmens apdaila.

 

Visi modeliai yra RANKŲ DARBO, todėl kiekvienas jų skiriasi nuo kitų ir pasižymi natūralia kiekvieno akį traukiančia estetika. Neskaitant estetikos, ekologiška eco cluster akmens apdaila taip pat yra itin funkcionali, kadangi sugeria mažiau negu 3 % drėgmės, yra 1800 kg/m3 tankio, o jos atsparumas gniuždymui didesnis negu 22 MPa. Siūlome platų Eco cluster akmens panelių pasirinkimą: būdami nelaidūs vandeniui šis produktas tinka naudoti tiek viduje, tiek ir lauke. Tai grybeliams ir dumbliams atsparus, lengvai montuojamas apdailos sprendimas.

 

UPCYCLED RAW MATERIAL

„ECO“ linijos cluster akmens produktai 80 % pagaminti iš perdirbtos žaliavos. 

 

RANKŲ DARBO 

Kiekvienas produktas gaminamas rankomis ir tuo pabrėžiami visi mūsų dizaino elementai. 

 

ATSPARUMAS APLINKOS SĄLYGOMS

Visi produktai visiškai tinkami montuoti lauke, kadangi silpnai sugeria drėgmę ir neleidžia augti samanoms. Tai - priežiūros nereikalaujantis sprendimas.

 

LEED

„ECO“ linijos cluster akmens produktai dėl energijos efektyvumo ir tvarumo atitinka statybų srities LEED sertifikato reikalavimus.

Parašyti komentarą

Palikti atsakymą

Jūsų el. laiško adresas nebus publikuojamas