Sandėlyje
Liko tik 27.36 kv.
SKU
GB000005

TERRAZO GREY 600X600

Special Price 14,49 € Įprasta kaina 22,99 € / m2
 • Tinka grindims
  Tinka grindims
 • Tinka sienoms
  Tinka sienoms
 • Tinka terasoms
  Tinka terasoms
 • Tinka laiptams
  Tinka laiptams
 • Tinka voniai
  Tinka voniai
 • Tinka svetainei
  Tinka svetainei
 • Rektifikuotos
  Rektifikuotos
 • Matinis paviršius
  Matinis paviršius
- +
X 1.44 m2
m2
Teikiame pavyzdžių užsakymo į pasirinktą OMNIVA paštomatą paslaugą. Galite pasirinkti iki 5 produktų pavyzdžių ir per 3 d.d. gauti pavyzdžius į Jūsų pasirinktą paštomatą. Paslaugos kaina - 19,99 Eur. nepriklausomai nuo pasirinkto skaičiaus produktų.
i
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje retais atvejais gali nesutapti, todėl yra galimybė, kad pristatymo terminai gali pasikeisti, tokiu atveju Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas.
Daugiau informacijos
Svoris(kg) 27,000
Spalva Pilka
Dydis 600X600
Specifikacijos Tinka grindims, Tinka sienoms, Tinka terasoms, Tinka laiptams, Tinka voniai, Tinka svetainei, Rektifikuotos, Matinis paviršius
Pakuotės dydis (m2) 1.44
Glazūros dilumas PEI4
Rūšis 1
Storis 9 mm
Rektifikuota Ne
Atsparumas šalčiui Neatsparios
Tinkama naudoti lauke Ne
Vandens įgeriamumas 0.01%

Kai mokėjimas bus atliktas, pristatymo laiką apskaičiuos kurjerių įmonė. Kurjeriai pristato prekes pagal iš
anksto suderintą maršrutą, todėl nėra galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką.
Pristatymo kaina apskaičiuojama kiekvienam užsakymui individualiai, priklausomai nuo užsakomo kiekio
ir pristatymo miesto.
Pristatymo terminas 2-3 darbo dienos.

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2014 m. liepos 22 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 738 “Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo”.

Tinkamos kokybės prekės keičiamos ir grąžinamos Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, mes ar mūsų atstovas nepriima jos grąžinimui.

Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta. Netinkamos kokybės prekės į tinkamos kokybės prekes keičiamos ir prekės grąžinamos Civilinio kodekso 6.363 ir 6.364 straipsniuose nustatytais atvejais ir sąlygomis.
Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame ją priimti ir pakeisti analogiška preke. Jei neturime analogiškos prekės, grąžinsime Jums už prekę sumokėtus pinigus.

Grąžinant prekes, pristatymo mokestis neįskaičiuojamas.

Pirkėjai, norintys grąžinti įsigytą defektuotą produktą, turi susisiekti el. elektroniniu paštu pagalba@grindubaze.lt, atsiųsdami užpildytą grąžinimo formą (PDF formatas; WORD formatas) ir pridėję prekės nuotrauką. Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos.

Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus el. Paštu sales@grindubaze.lt arba telefonu +37066428378

To Top